Щодо оприлюднення інформації стосовно тендерів 

Шановні Замовники! 

З 01.08.2016р. всі нові процедури закупівель мають проводитись відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі – Закон).
Це означає, що всі Замовники з зазначеної дати повинні публікувати свої закупівлі (як допорогові*, так і понадпорогові) на новому веб-порталі prozorro.gov.ua (через особистий кабінет на одному з авторизованих електронних Майданчиків) і проводити їх відповідно до вимог Закону.
Закупівлі, розпочаті** до 31 липня 2016 року, мають бути завершені згідно з вимогами Закону України «Про здійснення державних закупівель», і всі звіти по цих закупівлях (у т.ч. звіт про виконання договору) мають бути опубліковані на веб-порталі tender.heaglobe.com. 
Якщо Ви завершили всі свої процедури за Законом України «Про здійснення державних закупівель» і в подальшому не плануєте користуватись додатковими платними сервісами «Кабінет замовника» або «Кабінет замовника з ЕЦП» на веб-порталі www.tender.me.gov.ua, Ви можете розірвати відповідні договори, укладені з ДП «Зовнішторгвидав України» на 2016 рік (додаткова угода про розірвання договору  розміщена на веб-порталі tender.me.gov.ua в розділі «Нормативно-правові положення» – «Нормативно-правові документи ДП «Зовнішторгвидав України» – «Шаблони договорів та додаткових угод з ДП «Зовнішторгвидав України»).
Щоб підготуватись  до вступу в дію Закону, Вам необхідно:
-    зареєструватись та підписати Договір з акредитованим Майданчиком (краще з декількома), перелік майданчиків https://prozorro.gov.ua/ua/pochaty-robotu-zamovnyku/  ;
-    затвердити Положення про тендерний комітет та уповноважену особу (особи); 
-    отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП) для особи, яка відповідатиме за публікацію інформації через Майданчик від імені Вашої організації.
Для швидкого та зручного переходу Вашої організації на електронні закупівлі нами було створено безкоштовний навчальний ресурс www.infobox.prozorro.org. У розділі «Доступно про публічні закупівлі» ми розміщуємо статті про електронну систему Prozorro та за допомогою наочних прикладів пояснюємо, як діяти, з чого почати та на що звернути увагу. Якщо Ви маєте питання, будь ласка, пишіть на адресу feedback@prozorro.gov.ua.

* відповідно до Закону Замовник має використовувати prozorro.gov.ua 
при закупівлях від 50 тис. грн на рік
** датою початку закупівлі вважається дата оприлюднення оголошення 
про проведення закупівлі